C04UL4R3B-6SN-X0T.pdf
| Tolerance | ±0.1pF |
| Lead Style | - |
| Capacitance | 4.3 pF |
| Thickness (Max) | - |
| Voltage - Rated | 200V |
| Size / Dimension | 0.040" L x 0.020" W (1.02mm x 0.51mm) |
| Height - Seated (Max) | - |
| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |