C42TF8200JB
Home > All Products > Resistors > Chassis Mount Resistors
C42TF8200JB
C42TF8200JB
Part Number
C42TF8200JB
Data sheet
C42TF8200JB.pdf
Delivery Services
C42TF8200JB
Comments
    C42TF8200JB Specifications
    Temperature Coefficient-
    C42TF8200JB FAQ
    1. How to order C42TF8200JB on Shenzhen Jinxinyang Technology Co., Ltd.?
    3. Are the C42TF8200JB price and inventory displayed accurate?
    5. How is the shipping arranged?
    6. What is the process for return or replacement of C42TF8200JB?
    C42TF8200JB Related Products
    Datasheet Image Part Number Manufacturers Stock Description View
    HS50 R22 J HS50 R22 J HS50 R22 J Ohmite 5000 RES CHAS MNT 0.22 OHM 5% 50W View
    HS50 R33 J HS50 R33 J HS50 R33 J Ohmite 5000 RES CHAS MNT 0.33 OHM 5% 50W View
    HS50 180R J HS50 180R J HS50 180R J Ohmite 5000 RES CHAS MNT 180 OHM 5% 50W View
    HS50 R68 J HS50 R68 J HS50 R68 J Ohmite 5000 RES CHAS MNT 0.68 OHM 5% 50W View
    HS50 1R5 J HS50 1R5 J HS50 1R5 J Ohmite 5000 RES CHAS MNT 1.5 OHM 5% 50W View
    HS50 3R9 J HS50 3R9 J HS50 3R9 J Ohmite 5000 RES CHAS MNT 3.9 OHM 5% 50W View
    HS50 820R J HS50 820R J HS50 820R J Ohmite 5000 RES CHAS MNT 820 OHM 5% 50W View
    HS50 33K J HS50 33K J HS50 33K J Ohmite 5000 RES CHAS MNT 33K OHM 5% 50W View
    HS50 R47 J HS50 R47 J HS50 R47 J Ohmite 5000 RES CHAS MNT 0.47 OHM 5% 50W View
    HS50 1R8 J HS50 1R8 J HS50 1R8 J Ohmite 5000 RES CHAS MNT 1.8 OHM 5% 50W View
    C42TF8200JB Quality guarantee
    Service Guarantees
    We guarantee 100% customer satisfaction.