DRTOP100VR47R47JB
Home > All Products > Resistors > Chassis Mount Resistors
DRTOP100VR47R47JB
DRTOP100VR47R47JB
Part Number
DRTOP100VR47R47JB
Data sheet
DRTOP100VR47R47JB.pdf
Delivery Services
DRTOP100VR47R47JB
Comments
    DRTOP100VR47R47JB Specifications
    Temperature Coefficient-
    DRTOP100VR47R47JB FAQ
    1. How to order DRTOP100VR47R47JB on Shenzhen Jinxinyang Technology Co., Ltd.?
    3. Are the DRTOP100VR47R47JB price and inventory displayed accurate?
    5. How is the shipping arranged?
    6. What is the process for return or replacement of DRTOP100VR47R47JB?
    DRTOP100VR47R47JB Related Products
    Datasheet Image Part Number Manufacturers Stock Description View
    HS50 R22 J HS50 R22 J HS50 R22 J Ohmite 5000 RES CHAS MNT 0.22 OHM 5% 50W View
    HS50 R33 J HS50 R33 J HS50 R33 J Ohmite 5000 RES CHAS MNT 0.33 OHM 5% 50W View
    HS50 180R J HS50 180R J HS50 180R J Ohmite 5000 RES CHAS MNT 180 OHM 5% 50W View
    HS50 R68 J HS50 R68 J HS50 R68 J Ohmite 5000 RES CHAS MNT 0.68 OHM 5% 50W View
    HS50 1R5 J HS50 1R5 J HS50 1R5 J Ohmite 5000 RES CHAS MNT 1.5 OHM 5% 50W View
    HS50 3R9 J HS50 3R9 J HS50 3R9 J Ohmite 5000 RES CHAS MNT 3.9 OHM 5% 50W View
    HS50 820R J HS50 820R J HS50 820R J Ohmite 5000 RES CHAS MNT 820 OHM 5% 50W View
    HS50 33K J HS50 33K J HS50 33K J Ohmite 5000 RES CHAS MNT 33K OHM 5% 50W View
    HS50 R47 J HS50 R47 J HS50 R47 J Ohmite 5000 RES CHAS MNT 0.47 OHM 5% 50W View
    HS50 1R8 J HS50 1R8 J HS50 1R8 J Ohmite 5000 RES CHAS MNT 1.8 OHM 5% 50W View
    DRTOP100VR47R47JB Quality guarantee
    Service Guarantees
    We guarantee 100% customer satisfaction.