RCEC750HV4701JB
Home > All Products > Resistors > Chassis Mount Resistors
RCEC750HV4701JB
RCEC750HV4701JB
Part Number
RCEC750HV4701JB
Data sheet
RCEC750HV4701JB.pdf
Delivery Services
RCEC750HV4701JB
Comments
    RCEC750HV4701JB Specifications
    Temperature Coefficient-
    RCEC750HV4701JB FAQ
    1. How to order RCEC750HV4701JB on Shenzhen Jinxinyang Technology Co., Ltd.?
    3. Are the RCEC750HV4701JB price and inventory displayed accurate?
    5. How is the shipping arranged?
    6. What is the process for return or replacement of RCEC750HV4701JB?
    RCEC750HV4701JB Related Products
    Datasheet Image Part Number Manufacturers Stock Description View
    HS50 R22 J HS50 R22 J HS50 R22 J Ohmite 5000 RES CHAS MNT 0.22 OHM 5% 50W View
    HS50 R33 J HS50 R33 J HS50 R33 J Ohmite 5000 RES CHAS MNT 0.33 OHM 5% 50W View
    HS50 180R J HS50 180R J HS50 180R J Ohmite 5000 RES CHAS MNT 180 OHM 5% 50W View
    HS50 R68 J HS50 R68 J HS50 R68 J Ohmite 5000 RES CHAS MNT 0.68 OHM 5% 50W View
    HS50 1R5 J HS50 1R5 J HS50 1R5 J Ohmite 5000 RES CHAS MNT 1.5 OHM 5% 50W View
    HS50 3R9 J HS50 3R9 J HS50 3R9 J Ohmite 5000 RES CHAS MNT 3.9 OHM 5% 50W View
    HS50 820R J HS50 820R J HS50 820R J Ohmite 5000 RES CHAS MNT 820 OHM 5% 50W View
    HS50 33K J HS50 33K J HS50 33K J Ohmite 5000 RES CHAS MNT 33K OHM 5% 50W View
    HS50 R47 J HS50 R47 J HS50 R47 J Ohmite 5000 RES CHAS MNT 0.47 OHM 5% 50W View
    HS50 1R8 J HS50 1R8 J HS50 1R8 J Ohmite 5000 RES CHAS MNT 1.8 OHM 5% 50W View
    RCEC750HV4701JB Quality guarantee
    Service Guarantees
    We guarantee 100% customer satisfaction.