RH1018001JS03
Home > All Products > Resistors > Chassis Mount Resistors
RH1018001JS03
RH1018001JS03
Part Number
RH1018001JS03
Data sheet
RH1018001JS03.pdf
Delivery Services
RH1018001JS03
Comments
    RH1018001JS03 Specifications
    Temperature Coefficient-
    RH1018001JS03 FAQ
    1. How to order RH1018001JS03 on Shenzhen Jinxinyang Technology Co., Ltd.?
    3. Are the RH1018001JS03 price and inventory displayed accurate?
    5. How is the shipping arranged?
    6. What is the process for return or replacement of RH1018001JS03?
    RH1018001JS03 Related Products
    Datasheet Image Part Number Manufacturers Stock Description View
    HS50 R22 J HS50 R22 J HS50 R22 J Ohmite 5000 RES CHAS MNT 0.22 OHM 5% 50W View
    HS50 R33 J HS50 R33 J HS50 R33 J Ohmite 5000 RES CHAS MNT 0.33 OHM 5% 50W View
    HS50 180R J HS50 180R J HS50 180R J Ohmite 5000 RES CHAS MNT 180 OHM 5% 50W View
    HS50 R68 J HS50 R68 J HS50 R68 J Ohmite 5000 RES CHAS MNT 0.68 OHM 5% 50W View
    HS50 1R5 J HS50 1R5 J HS50 1R5 J Ohmite 5000 RES CHAS MNT 1.5 OHM 5% 50W View
    HS50 3R9 J HS50 3R9 J HS50 3R9 J Ohmite 5000 RES CHAS MNT 3.9 OHM 5% 50W View
    HS50 820R J HS50 820R J HS50 820R J Ohmite 5000 RES CHAS MNT 820 OHM 5% 50W View
    HS50 33K J HS50 33K J HS50 33K J Ohmite 5000 RES CHAS MNT 33K OHM 5% 50W View
    HS50 R47 J HS50 R47 J HS50 R47 J Ohmite 5000 RES CHAS MNT 0.47 OHM 5% 50W View
    HS50 1R8 J HS50 1R8 J HS50 1R8 J Ohmite 5000 RES CHAS MNT 1.8 OHM 5% 50W View
    RH1018001JS03 Quality guarantee
    Service Guarantees
    We guarantee 100% customer satisfaction.