RH25180R0JS03HA2
Home > All Products > Resistors > Chassis Mount Resistors
RH25180R0JS03HA2
RH25180R0JS03HA2
Part Number
RH25180R0JS03HA2
Data sheet
RH25180R0JS03HA2.pdf
Delivery Services
RH25180R0JS03HA2
Comments
    RH25180R0JS03HA2 Specifications
    Temperature Coefficient-
    RH25180R0JS03HA2 FAQ
    1. How to order RH25180R0JS03HA2 on Shenzhen Jinxinyang Technology Co., Ltd.?
    3. Are the RH25180R0JS03HA2 price and inventory displayed accurate?
    5. How is the shipping arranged?
    6. What is the process for return or replacement of RH25180R0JS03HA2?
    RH25180R0JS03HA2 Related Products
    Datasheet Image Part Number Manufacturers Stock Description View
    HS50 R22 J HS50 R22 J HS50 R22 J Ohmite 5000 RES CHAS MNT 0.22 OHM 5% 50W View
    HS50 R33 J HS50 R33 J HS50 R33 J Ohmite 5000 RES CHAS MNT 0.33 OHM 5% 50W View
    HS50 180R J HS50 180R J HS50 180R J Ohmite 5000 RES CHAS MNT 180 OHM 5% 50W View
    HS50 R68 J HS50 R68 J HS50 R68 J Ohmite 5000 RES CHAS MNT 0.68 OHM 5% 50W View
    HS50 1R5 J HS50 1R5 J HS50 1R5 J Ohmite 5000 RES CHAS MNT 1.5 OHM 5% 50W View
    HS50 3R9 J HS50 3R9 J HS50 3R9 J Ohmite 5000 RES CHAS MNT 3.9 OHM 5% 50W View
    HS50 820R J HS50 820R J HS50 820R J Ohmite 5000 RES CHAS MNT 820 OHM 5% 50W View
    HS50 33K J HS50 33K J HS50 33K J Ohmite 5000 RES CHAS MNT 33K OHM 5% 50W View
    HS50 R47 J HS50 R47 J HS50 R47 J Ohmite 5000 RES CHAS MNT 0.47 OHM 5% 50W View
    HS50 1R8 J HS50 1R8 J HS50 1R8 J Ohmite 5000 RES CHAS MNT 1.8 OHM 5% 50W View
    RH25180R0JS03HA2 Quality guarantee
    Service Guarantees
    We guarantee 100% customer satisfaction.