RSO25168C3R90JB00
Home > All Products > Resistors > Chassis Mount Resistors
RSO25168C3R90JB00
RSO25168C3R90JB00
Part Number
RSO25168C3R90JB00
Data sheet
RSO25168C3R90JB00.pdf
Delivery Services
RSO25168C3R90JB00
Comments
    RSO25168C3R90JB00 Specifications
    Temperature Coefficient-
    RSO25168C3R90JB00 FAQ
    1. How to order RSO25168C3R90JB00 on Shenzhen Jinxinyang Technology Co., Ltd.?
    3. Are the RSO25168C3R90JB00 price and inventory displayed accurate?
    5. How is the shipping arranged?
    6. What is the process for return or replacement of RSO25168C3R90JB00?
    RSO25168C3R90JB00 Related Products
    Datasheet Image Part Number Manufacturers Stock Description View
    HS50 R22 J HS50 R22 J HS50 R22 J Ohmite 5000 RES CHAS MNT 0.22 OHM 5% 50W View
    HS50 R33 J HS50 R33 J HS50 R33 J Ohmite 5000 RES CHAS MNT 0.33 OHM 5% 50W View
    HS50 180R J HS50 180R J HS50 180R J Ohmite 5000 RES CHAS MNT 180 OHM 5% 50W View
    HS50 R68 J HS50 R68 J HS50 R68 J Ohmite 5000 RES CHAS MNT 0.68 OHM 5% 50W View
    HS50 1R5 J HS50 1R5 J HS50 1R5 J Ohmite 5000 RES CHAS MNT 1.5 OHM 5% 50W View
    HS50 3R9 J HS50 3R9 J HS50 3R9 J Ohmite 5000 RES CHAS MNT 3.9 OHM 5% 50W View
    HS50 820R J HS50 820R J HS50 820R J Ohmite 5000 RES CHAS MNT 820 OHM 5% 50W View
    HS50 33K J HS50 33K J HS50 33K J Ohmite 5000 RES CHAS MNT 33K OHM 5% 50W View
    HS50 R47 J HS50 R47 J HS50 R47 J Ohmite 5000 RES CHAS MNT 0.47 OHM 5% 50W View
    HS50 1R8 J HS50 1R8 J HS50 1R8 J Ohmite 5000 RES CHAS MNT 1.8 OHM 5% 50W View
    RSO25168C3R90JB00 Quality guarantee
    Service Guarantees
    We guarantee 100% customer satisfaction.