RTOP100V50R0FB
Home > All Products > Resistors > Chassis Mount Resistors
RTOP100V50R0FB
RTOP100V50R0FB
Part Number
RTOP100V50R0FB
Data sheet
RTOP100V50R0FB.pdf
Delivery Services
RTOP100V50R0FB
Comments
    RTOP100V50R0FB Specifications
    Temperature Coefficient-
    RTOP100V50R0FB FAQ
    1. How to order RTOP100V50R0FB on Shenzhen Jinxinyang Technology Co., Ltd.?
    3. Are the RTOP100V50R0FB price and inventory displayed accurate?
    5. How is the shipping arranged?
    6. What is the process for return or replacement of RTOP100V50R0FB?
    RTOP100V50R0FB Related Products
    Datasheet Image Part Number Manufacturers Stock Description View
    HS50 R22 J HS50 R22 J HS50 R22 J Ohmite 5000 RES CHAS MNT 0.22 OHM 5% 50W View
    HS50 R33 J HS50 R33 J HS50 R33 J Ohmite 5000 RES CHAS MNT 0.33 OHM 5% 50W View
    HS50 180R J HS50 180R J HS50 180R J Ohmite 5000 RES CHAS MNT 180 OHM 5% 50W View
    HS50 R68 J HS50 R68 J HS50 R68 J Ohmite 5000 RES CHAS MNT 0.68 OHM 5% 50W View
    HS50 1R5 J HS50 1R5 J HS50 1R5 J Ohmite 5000 RES CHAS MNT 1.5 OHM 5% 50W View
    HS50 3R9 J HS50 3R9 J HS50 3R9 J Ohmite 5000 RES CHAS MNT 3.9 OHM 5% 50W View
    HS50 820R J HS50 820R J HS50 820R J Ohmite 5000 RES CHAS MNT 820 OHM 5% 50W View
    HS50 33K J HS50 33K J HS50 33K J Ohmite 5000 RES CHAS MNT 33K OHM 5% 50W View
    HS50 R47 J HS50 R47 J HS50 R47 J Ohmite 5000 RES CHAS MNT 0.47 OHM 5% 50W View
    HS50 1R8 J HS50 1R8 J HS50 1R8 J Ohmite 5000 RES CHAS MNT 1.8 OHM 5% 50W View
    RTOP100V50R0FB Quality guarantee
    Service Guarantees
    We guarantee 100% customer satisfaction.