RTOP200V15R4FB
Home > All Products > Resistors > Chassis Mount Resistors
RTOP200V15R4FB
RTOP200V15R4FB
Part Number
RTOP200V15R4FB
Data sheet
RTOP200V15R4FB.pdf
Delivery Services
RTOP200V15R4FB
Comments
    RTOP200V15R4FB Specifications
    Temperature Coefficient-
    RTOP200V15R4FB FAQ
    1. How to order RTOP200V15R4FB on Shenzhen Jinxinyang Technology Co., Ltd.?
    3. Are the RTOP200V15R4FB price and inventory displayed accurate?
    5. How is the shipping arranged?
    6. What is the process for return or replacement of RTOP200V15R4FB?
    RTOP200V15R4FB Related Products
    Datasheet Image Part Number Manufacturers Stock Description View
    HS50 R22 J HS50 R22 J HS50 R22 J Ohmite 5000 RES CHAS MNT 0.22 OHM 5% 50W View
    HS50 R33 J HS50 R33 J HS50 R33 J Ohmite 5000 RES CHAS MNT 0.33 OHM 5% 50W View
    HS50 180R J HS50 180R J HS50 180R J Ohmite 5000 RES CHAS MNT 180 OHM 5% 50W View
    HS50 R68 J HS50 R68 J HS50 R68 J Ohmite 5000 RES CHAS MNT 0.68 OHM 5% 50W View
    HS50 1R5 J HS50 1R5 J HS50 1R5 J Ohmite 5000 RES CHAS MNT 1.5 OHM 5% 50W View
    HS50 3R9 J HS50 3R9 J HS50 3R9 J Ohmite 5000 RES CHAS MNT 3.9 OHM 5% 50W View
    HS50 820R J HS50 820R J HS50 820R J Ohmite 5000 RES CHAS MNT 820 OHM 5% 50W View
    HS50 33K J HS50 33K J HS50 33K J Ohmite 5000 RES CHAS MNT 33K OHM 5% 50W View
    HS50 R47 J HS50 R47 J HS50 R47 J Ohmite 5000 RES CHAS MNT 0.47 OHM 5% 50W View
    HS50 1R8 J HS50 1R8 J HS50 1R8 J Ohmite 5000 RES CHAS MNT 1.8 OHM 5% 50W View
    RTOP200V15R4FB Quality guarantee
    Service Guarantees
    We guarantee 100% customer satisfaction.