RWST30250C39R0JB04
Home > All Products > Resistors > Chassis Mount Resistors
RWST30250C39R0JB04
RWST30250C39R0JB04
Part Number
RWST30250C39R0JB04
Data sheet
RWST30250C39R0JB04.pdf
Delivery Services
RWST30250C39R0JB04
Comments
    RWST30250C39R0JB04 Specifications
    Temperature Coefficient-
    RWST30250C39R0JB04 FAQ
    1. How to order RWST30250C39R0JB04 on Shenzhen Jinxinyang Technology Co., Ltd.?
    3. Are the RWST30250C39R0JB04 price and inventory displayed accurate?
    5. How is the shipping arranged?
    6. What is the process for return or replacement of RWST30250C39R0JB04?
    RWST30250C39R0JB04 Related Products
    Datasheet Image Part Number Manufacturers Stock Description View
    HS50 R22 J HS50 R22 J HS50 R22 J Ohmite 5000 RES CHAS MNT 0.22 OHM 5% 50W View
    HS50 R33 J HS50 R33 J HS50 R33 J Ohmite 5000 RES CHAS MNT 0.33 OHM 5% 50W View
    HS50 180R J HS50 180R J HS50 180R J Ohmite 5000 RES CHAS MNT 180 OHM 5% 50W View
    HS50 R68 J HS50 R68 J HS50 R68 J Ohmite 5000 RES CHAS MNT 0.68 OHM 5% 50W View
    HS50 1R5 J HS50 1R5 J HS50 1R5 J Ohmite 5000 RES CHAS MNT 1.5 OHM 5% 50W View
    HS50 3R9 J HS50 3R9 J HS50 3R9 J Ohmite 5000 RES CHAS MNT 3.9 OHM 5% 50W View
    HS50 820R J HS50 820R J HS50 820R J Ohmite 5000 RES CHAS MNT 820 OHM 5% 50W View
    HS50 33K J HS50 33K J HS50 33K J Ohmite 5000 RES CHAS MNT 33K OHM 5% 50W View
    HS50 R47 J HS50 R47 J HS50 R47 J Ohmite 5000 RES CHAS MNT 0.47 OHM 5% 50W View
    HS50 1R8 J HS50 1R8 J HS50 1R8 J Ohmite 5000 RES CHAS MNT 1.8 OHM 5% 50W View
    RWST30250C39R0JB04 Quality guarantee
    Service Guarantees
    We guarantee 100% customer satisfaction.