3RV24314TA10
Home > All Products > Circuit Protection > Circuit Breakers
3RV24314TA10
3RV24314TA10
Part Number
3RV24314TA10
Manufacturer
Siemens Industry, Inc.
Description
MSP S2 FOR XFRMR 12-17A SCREW
Data sheet
3RV24314TA10.pdf
Category
Circuit Breakers
Delivery Services
3RV24314TA10
Comments
    3RV24314TA10 Specifications
    Series
    RoHSRoHS
    Part StatusActive
    Breaker Type-
    Illumination-
    Actuator Type-
    Mounting Type-
    Approval Agency-
    Number of Poles-
    Voltage Rating - AC-
    Voltage Rating - DC-
    Current Rating (Amps)-
    Illumination Voltage (Nominal)-
    3RV24314TA10 FAQ
    1. How to order 3RV24314TA10 on Shenzhen Jinxinyang Technology Co., Ltd.?
    3. Are the 3RV24314TA10 price and inventory displayed accurate?
    4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
    5. How is the shipping arranged?
    6. What is the process for return or replacement of 3RV24314TA10?
    (3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
    Two processes to return the products:
    (1)Inform us within 90 days
    (2)Obtain Requesting Return Authorizations
    If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
    3RV24314TA10 Related Products
    Datasheet Image Part Number Manufacturers Stock Description View
    CBW58-EL-50A CBW58-EL-50A CBW58-EL-50A OptiFuse 5000 CIR BRKR THRM 50A 250VAC 50VDC View
    30055-20 30055-20 30055-20 Littelfuse Inc. 5000 CIR BRKR 20A 12V MET BRK HWD View
    30056-10 30056-10 30056-10 Littelfuse Inc. 5000 CIR BRKR 10A 12V MET HWD View
    30056-15 30056-15 30056-15 Littelfuse Inc. 5000 CIR BRKR 15A 12V MET HWD View