TA45-ABFGPJ15C0-AZM03
Home > All Products > Circuit Protection > Circuit Breakers
TA45-ABFGPJ15C0-AZM03
TA45-ABFGPJ15C0-AZM03
Part Number
TA45-ABFGPJ15C0-AZM03
Data sheet
TA45-ABFGPJ15C0-AZM03.pdf
Delivery Services
TA45-ABFGPJ15C0-AZM03
Comments
    TA45-ABFGPJ15C0-AZM03 Specifications
    Voltage Rating - DC60 V
    Current Rating (Amps)1.5A
    Illumination Voltage (Nominal)-
    TA45-ABFGPJ15C0-AZM03 FAQ
    1. How to order TA45-ABFGPJ15C0-AZM03 on Shenzhen Jinxinyang Technology Co., Ltd.?
    3. Are the TA45-ABFGPJ15C0-AZM03 price and inventory displayed accurate?
    5. How is the shipping arranged?
    6. What is the process for return or replacement of TA45-ABFGPJ15C0-AZM03?
    TA45-ABFGPJ15C0-AZM03 Related Products
    Datasheet Image Part Number Manufacturers Stock Description View
    CBW58-EL-50A CBW58-EL-50A CBW58-EL-50A OptiFuse 5000 CIR BRKR THRM 50A 250VAC 50VDC View
    30055-20 30055-20 30055-20 Littelfuse Inc. 5000 CIR BRKR 20A 12V MET BRK HWD View
    30056-10 30056-10 30056-10 Littelfuse Inc. 5000 CIR BRKR 10A 12V MET HWD View
    30056-15 30056-15 30056-15 Littelfuse Inc. 5000 CIR BRKR 15A 12V MET HWD View