NB3N15552MNTXG.pdf
| Package | Tape & Reel (TR) |
|---|---|
| Series | PureEdge™ |
| RoHS | RoHS |
| PLL | Yes |
| Type | - |
| Input | Crystal |
| Output | LVPECL |
| Part Status | Obsolete |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 20-VFQFN Exposed Pad |
| Frequency - Max | 155.52MHz |
| Voltage - Supply | 2.97V ~ 3.63V |
| Divider/Multiplier | No/Yes |
| Number of Circuits | 1 |
| Ratio - Input:Output | 1:1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |