P3P623S00BG-08SR
P3P623S00BG-08SR
P3P623S00BG-08SR
Part Number
P3P623S00BG-08SR
Manufacturer
onsemi
Description
IC CLK EMI REDUCTION FREQ 8SOIC
Data sheet
P3P623S00BG-08SR.pdf
Category
Clock/Timing - Clock Generators, PLLs, Frequency Synthesizers
Delivery Services
P3P623S00BG-08SR
Comments
    P3P623S00BG-08SR Specifications
    PackageTape & Reel (TR),Bulk
    SeriesTiming-Safe™
    RoHSRoHS
    PLLYes
    Type-
    InputClock
    OutputClock
    Part StatusObsolete
    Mounting TypeSurface Mount
    Package / Case8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
    Frequency - Max50MHz
    Voltage - Supply3V ~ 3.6V
    Divider/MultiplierNo/No
    Number of Circuits1
    Ratio - Input:Output1:8
    Operating Temperature0°C ~ 70°C