P3P623S00BG-08TR
P3P623S00BG-08TR
P3P623S00BG-08TR
Part Number
P3P623S00BG-08TR
Description
IC CLK EMI REDUCTION FREQ 8TSSOP
Data sheet
P3P623S00BG-08TR.pdf
Delivery Services
P3P623S00BG-08TR
Comments
    P3P623S00BG-08TR Specifications
    PackageTape & Reel (TR),Bulk
    SeriesTiming-Safe™
    RoHSRoHS
    PLLYes
    Mounting TypeSurface Mount
    Package / Case8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
    Frequency - Max50MHz
    Voltage - Supply3V ~ 3.6V
    Divider/MultiplierNo/No
    Number of Circuits1
    Ratio - Input:Output1:8
    Operating Temperature0°C ~ 70°C