445A32E14M31818
Home > All Products > Crystals, Oscillators, Resonators > Crystals
445A32E14M31818
445A32E14M31818
Part Number
445A32E14M31818
Description
CRYSTAL 14.31818MHZ 20PF SMD
Data sheet
445A32E14M31818.pdf
Delivery Services
445A32E14M31818
Comments
    445A32E14M31818 Specifications
    Ratings-
    Frequency14.31818 MHz
    Package / Case2-SMD, No Lead
    Load Capacitance20pF
    Size / Dimension0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
    Frequency Stability±20ppm
    Frequency Tolerance±30ppm
    Height - Seated (Max)0.053" (1.35mm)
    Operating Temperature-10°C ~ 60°C
    ESR (Equivalent Series Resistance)50 Ohms