445C32L24M57600
Home > All Products > Crystals, Oscillators, Resonators > Crystals
445C32L24M57600
445C32L24M57600
Part Number
445C32L24M57600
Description
CRYSTAL 24.5760MHZ 12PF SMD
Data sheet
445C32L24M57600.pdf
Delivery Services
445C32L24M57600
Comments
    445C32L24M57600 Specifications
    Ratings-
    Frequency24.576 MHz
    Package / Case2-SMD, No Lead
    Load Capacitance12pF
    Size / Dimension0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
    Frequency Stability±20ppm
    Frequency Tolerance±30ppm
    Height - Seated (Max)0.053" (1.35mm)
    Operating Temperature-20°C ~ 70°C
    ESR (Equivalent Series Resistance)40 Ohms