445W22J24M57600
Home > All Products > Crystals, Oscillators, Resonators > Crystals
445W22J24M57600
445W22J24M57600
Part Number
445W22J24M57600
Description
CRYSTAL 24.5760MHZ 9PF SMD
Data sheet
445W22J24M57600.pdf
Delivery Services
445W22J24M57600
Comments
    445W22J24M57600 Specifications
    Ratings-
    Frequency24.576 MHz
    Package / Case2-SMD, No Lead
    Load Capacitance9pF
    Size / Dimension0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
    Frequency Stability±20ppm
    Frequency Tolerance±20ppm
    Height - Seated (Max)0.053" (1.35mm)
    Operating Temperature0°C ~ 50°C
    ESR (Equivalent Series Resistance)40 Ohms