SA254192F35HAR
Home > All Products > Crystals, Oscillators, Resonators > Crystals
SA254192F35HAR
SA254192F35HAR
Part Number
SA254192F35HAR
Description
CRYSTAL 19.2000MHZ 10PF SMD
Data sheet
SA254192F35HAR.pdf
Delivery Services
SA254192F35HAR
Comments
    SA254192F35HAR Specifications
    RatingsAEC-Q200
    Frequency19.2 MHz
    Package / Case4-SMD, No Lead
    Load Capacitance10pF
    Size / Dimension0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
    Frequency Stability±50ppm
    Frequency Tolerance±30ppm
    Height - Seated (Max)0.026" (0.65mm)
    Operating Temperature-40°C ~ 125°C
    ESR (Equivalent Series Resistance)150 Ohms