SA324135F35HLR
Home > All Products > Crystals, Oscillators, Resonators > Crystals
SA324135F35HLR
SA324135F35HLR
Part Number
SA324135F35HLR
Description
CRYSTAL 13.5000MHZ 12PF SMD
Data sheet
SA324135F35HLR.pdf
Delivery Services
SA324135F35HLR
Comments
    SA324135F35HLR Specifications
    RatingsAEC-Q200
    Frequency13.5 MHz
    Package / Case4-SMD, No Lead
    Load Capacitance12pF
    Size / Dimension0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
    Frequency Stability±50ppm
    Frequency Tolerance±30ppm
    Height - Seated (Max)0.031" (0.80mm)
    Operating Temperature-40°C ~ 125°C
    ESR (Equivalent Series Resistance)100 Ohms