SXT22417EB07-14.7456MT
Home > All Products > Crystals, Oscillators, Resonators > Crystals
SXT22417EB07-14.7456MT
SXT22417EB07-14.7456MT
Part Number
SXT22417EB07-14.7456MT
Description
CRYSTAL 14.7456MHZ 17PF SMD
Data sheet
SXT22417EB07-14.7456MT.pdf
Delivery Services
SXT22417EB07-14.7456MT
Comments
    SXT22417EB07-14.7456MT Specifications
    Ratings-
    Frequency14.7456 MHz
    Package / Case4-SMD, No Lead
    Load Capacitance17pF
    Size / Dimension0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
    Frequency Stability±30ppm
    Frequency Tolerance±15ppm
    Height - Seated (Max)0.026" (0.65mm)
    Operating Temperature0°C ~ 70°C
    ESR (Equivalent Series Resistance)120 Ohms