SXT22421AA07-19.200MT
Home > All Products > Crystals, Oscillators, Resonators > Crystals
SXT22421AA07-19.200MT
SXT22421AA07-19.200MT
Part Number
SXT22421AA07-19.200MT
Description
CRYSTAL 19.200MHZ 21PF SMD
Data sheet
SXT22421AA07-19.200MT.pdf
Delivery Services
SXT22421AA07-19.200MT
Comments
    SXT22421AA07-19.200MT Specifications
    Ratings-
    Frequency19.2 MHz
    Package / Case4-SMD, No Lead
    Load Capacitance21pF
    Size / Dimension0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
    Frequency Stability±50ppm
    Frequency Tolerance±50ppm
    Height - Seated (Max)0.026" (0.65mm)
    Operating Temperature0°C ~ 70°C
    ESR (Equivalent Series Resistance)100 Ohms