SXT22422CB07-22.1184MT
Home > All Products > Crystals, Oscillators, Resonators > Crystals
SXT22422CB07-22.1184MT
SXT22422CB07-22.1184MT
Part Number
SXT22422CB07-22.1184MT
Description
CRYSTAL 22.1184MHZ 22PF SMD
Data sheet
SXT22422CB07-22.1184MT.pdf
Delivery Services
SXT22422CB07-22.1184MT
Comments
    SXT22422CB07-22.1184MT Specifications
    Ratings-
    Frequency22.1184 MHz
    Package / Case4-SMD, No Lead
    Load Capacitance22pF
    Size / Dimension0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
    Frequency Stability±30ppm
    Frequency Tolerance±25ppm
    Height - Seated (Max)0.026" (0.65mm)
    Operating Temperature0°C ~ 70°C
    ESR (Equivalent Series Resistance)80 Ohms