SXT32410FA27-14.7456MT
Home > All Products > Crystals, Oscillators, Resonators > Crystals
SXT32410FA27-14.7456MT
SXT32410FA27-14.7456MT
Part Number
SXT32410FA27-14.7456MT
Description
CRYSTAL 14.7456MHZ 10PF SMD
Data sheet
SXT32410FA27-14.7456MT.pdf
Delivery Services
SXT32410FA27-14.7456MT
Comments
    SXT32410FA27-14.7456MT Specifications
    Ratings-
    Frequency14.7456 MHz
    Package / Case4-SMD, No Lead
    Load Capacitance10pF
    Size / Dimension0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
    Frequency Stability±50ppm
    Frequency Tolerance±10ppm
    Height - Seated (Max)0.031" (0.80mm)
    Operating Temperature-20°C ~ 70°C
    ESR (Equivalent Series Resistance)100 Ohms