CBC21WA4M100V5Z
Home > All Products > Connectors, Interconnects > D-Sub Connectors
CBC21WA4M100V5Z
CBC21WA4M100V5Z
Part Number
CBC21WA4M100V5Z
Description
CONN D-SUB PLUG 21POS CRIMP
Data sheet
CBC21WA4M100V5Z.pdf
Delivery Services
CBC21WA4M100V5Z
Comments
    CBC21WA4M100V5Z Specifications
    Current Rating (Amps)7.5A
    Shell Material, FinishSteel, Tin Plated
    CBC21WA4M100V5Z FAQ
    1. How to order CBC21WA4M100V5Z on Shenzhen Jinxinyang Technology Co., Ltd.?
    3. Are the CBC21WA4M100V5Z price and inventory displayed accurate?
    5. How is the shipping arranged?
    6. What is the process for return or replacement of CBC21WA4M100V5Z?
    CBC21WA4M100V5Z Related Products
    Datasheet Image Part Number Manufacturers Stock Description View
    5173280-3 5173280-3 5173280-3 TE Connectivity AMP Connectors 5000 CONN D-TYPE CAP 50POS VERT SLDR View
    163A11089X 163A11089X 163A11089X Conec 5000 CONN D-SUB PLUG 25POS SLDR CUP View
    1-5747872-6 1-5747872-6 1-5747872-6 TE Connectivity AMP Connectors 5000 CONN D-SUB PLUG 15POS VERT SLDR View
    5747872-4 5747872-4 5747872-4 TE Connectivity AMP Connectors 5000 CONN D-SUB PLUG 15POS VERT SLDR View
    164A10029X 164A10029X 164A10029X Conec 5000 CONN D-SUB RCPT 15POS SLDR CUP View
    5787170-7 5787170-7 5787170-7 TE Connectivity AMP Connectors 5000 CONN D-TYPE RCPT 68POS R/A SLDR View
    5787683-1 5787683-1 5787683-1 TE Connectivity AMP Connectors 5000 CONN D-SUB RCPT 15POS VERT SLDR View
    CBC21WA4M100V5Z Quality guarantee
    Service Guarantees
    We guarantee 100% customer satisfaction.