DBMME25SZA101
Home > All Products > Connectors, Interconnects > D-Sub Connectors
DBMME25SZA101
DBMME25SZA101
Part Number
DBMME25SZA101
Description
DSUB 25 F PCB STR CLIN G50 CAD
Data sheet
DBMME25SZA101.pdf
Delivery Services
DBMME25SZA101
Comments
    DBMME25SZA101 Specifications
    Series
    Part StatusActive
    Termination-
    Contact Type-
    Mounting Type-
    Connector Type-
    Contact Finish-
    Flange Feature-
    Number of Rows-
    Backset Spacing-
    Connector Style-
    Ingress Protection-
    Number of Positions-
    Current Rating (Amps)-
    Shell Material, Finish-
    Contact Finish Thickness-
    Material Flammability Rating-
    Shell Size, Connector Layout-
    DBMME25SZA101 FAQ
    1. How to order DBMME25SZA101 on Shenzhen Jinxinyang Technology Co., Ltd.?
    3. Are the DBMME25SZA101 price and inventory displayed accurate?
    5. How is the shipping arranged?
    6. What is the process for return or replacement of DBMME25SZA101?
    DBMME25SZA101 Related Products
    Datasheet Image Part Number Manufacturers Stock Description View
    5173280-3 5173280-3 5173280-3 TE Connectivity AMP Connectors 5000 CONN D-TYPE CAP 50POS VERT SLDR View
    163A11089X 163A11089X 163A11089X Conec 5000 CONN D-SUB PLUG 25POS SLDR CUP View
    1-5747872-6 1-5747872-6 1-5747872-6 TE Connectivity AMP Connectors 5000 CONN D-SUB PLUG 15POS VERT SLDR View
    5747872-4 5747872-4 5747872-4 TE Connectivity AMP Connectors 5000 CONN D-SUB PLUG 15POS VERT SLDR View
    164A10029X 164A10029X 164A10029X Conec 5000 CONN D-SUB RCPT 15POS SLDR CUP View
    5787170-7 5787170-7 5787170-7 TE Connectivity AMP Connectors 5000 CONN D-TYPE RCPT 68POS R/A SLDR View
    5787683-1 5787683-1 5787683-1 TE Connectivity AMP Connectors 5000 CONN D-SUB RCPT 15POS VERT SLDR View
    DBMME25SZA101 Quality guarantee
    Service Guarantees
    We guarantee 100% customer satisfaction.