DCMY25W3SA190A197
Home > All Products > Connectors, Interconnects > D-Sub Connectors
DCMY25W3SA190A197
DCMY25W3SA190A197
Part Number
DCMY25W3SA190A197
Description
DSUB 25W3 F SOD FLOA G50 TIN
Data sheet
DCMY25W3SA190A197.pdf
Delivery Services
DCMY25W3SA190A197
Comments
    DCMY25W3SA190A197 Specifications
    Series
    RoHSRoHS
    Features-
    Part StatusActive
    Termination-
    Contact Type-
    Mounting Type-
    Connector Type-
    Contact Finish-
    Flange Feature-
    Number of Rows-
    Backset Spacing-
    Connector Style-
    Ingress Protection-
    Number of Positions-
    Current Rating (Amps)-
    Shell Material, Finish-
    Contact Finish Thickness-
    Material Flammability Rating-
    Shell Size, Connector Layout-
    DCMY25W3SA190A197 FAQ
    1. How to order DCMY25W3SA190A197 on Shenzhen Jinxinyang Technology Co., Ltd.?
    3. Are the DCMY25W3SA190A197 price and inventory displayed accurate?
    5. How is the shipping arranged?
    6. What is the process for return or replacement of DCMY25W3SA190A197?
    DCMY25W3SA190A197 Related Products
    Datasheet Image Part Number Manufacturers Stock Description View
    5173280-3 5173280-3 5173280-3 TE Connectivity AMP Connectors 5000 CONN D-TYPE CAP 50POS VERT SLDR View
    163A11089X 163A11089X 163A11089X Conec 5000 CONN D-SUB PLUG 25POS SLDR CUP View
    1-5747872-6 1-5747872-6 1-5747872-6 TE Connectivity AMP Connectors 5000 CONN D-SUB PLUG 15POS VERT SLDR View
    5747872-4 5747872-4 5747872-4 TE Connectivity AMP Connectors 5000 CONN D-SUB PLUG 15POS VERT SLDR View
    164A10029X 164A10029X 164A10029X Conec 5000 CONN D-SUB RCPT 15POS SLDR CUP View
    5787170-7 5787170-7 5787170-7 TE Connectivity AMP Connectors 5000 CONN D-TYPE RCPT 68POS R/A SLDR View
    5787683-1 5787683-1 5787683-1 TE Connectivity AMP Connectors 5000 CONN D-SUB RCPT 15POS VERT SLDR View
    DCMY25W3SA190A197 Quality guarantee
    Service Guarantees
    We guarantee 100% customer satisfaction.