DD15M2S50T2Z
Home > All Products > Connectors, Interconnects > D-Sub Connectors
DD15M2S50T2Z
DD15M2S50T2Z
Part Number
DD15M2S50T2Z
Data sheet
DD15M2S50T2Z.pdf
Delivery Services
DD15M2S50T2Z
Comments
    DD15M2S50T2Z Specifications
    Number of Positions15
    Current Rating (Amps)5A
    Shell Material, FinishSteel, Tin Plated
    DD15M2S50T2Z FAQ
    1. How to order DD15M2S50T2Z on Shenzhen Jinxinyang Technology Co., Ltd.?
    3. Are the DD15M2S50T2Z price and inventory displayed accurate?
    5. How is the shipping arranged?
    6. What is the process for return or replacement of DD15M2S50T2Z?
    DD15M2S50T2Z Related Products
    Datasheet Image Part Number Manufacturers Stock Description View
    5173280-3 5173280-3 5173280-3 TE Connectivity AMP Connectors 5000 CONN D-TYPE CAP 50POS VERT SLDR View
    163A11089X 163A11089X 163A11089X Conec 5000 CONN D-SUB PLUG 25POS SLDR CUP View
    1-5747872-6 1-5747872-6 1-5747872-6 TE Connectivity AMP Connectors 5000 CONN D-SUB PLUG 15POS VERT SLDR View
    5747872-4 5747872-4 5747872-4 TE Connectivity AMP Connectors 5000 CONN D-SUB PLUG 15POS VERT SLDR View
    164A10029X 164A10029X 164A10029X Conec 5000 CONN D-SUB RCPT 15POS SLDR CUP View
    5787170-7 5787170-7 5787170-7 TE Connectivity AMP Connectors 5000 CONN D-TYPE RCPT 68POS R/A SLDR View
    5787683-1 5787683-1 5787683-1 TE Connectivity AMP Connectors 5000 CONN D-SUB RCPT 15POS VERT SLDR View
    DD15M2S50T2Z Quality guarantee
    Service Guarantees
    We guarantee 100% customer satisfaction.