MS27656E15B19S
Home > All Products > Connectors, Interconnects > D-Sub Connectors
MS27656E15B19S
MS27656E15B19S
Part Number
MS27656E15B19S
Data sheet
MS27656E15B19S.pdf
Delivery Services
MS27656E15B19S
Comments
    MS27656E15B19S Specifications
    Shell Size, Connector Layout-
    MS27656E15B19S FAQ
    1. How to order MS27656E15B19S on Shenzhen Jinxinyang Technology Co., Ltd.?
    3. Are the MS27656E15B19S price and inventory displayed accurate?
    5. How is the shipping arranged?
    6. What is the process for return or replacement of MS27656E15B19S?
    MS27656E15B19S Related Products
    Datasheet Image Part Number Manufacturers Stock Description View
    5173280-3 5173280-3 5173280-3 TE Connectivity AMP Connectors 5000 CONN D-TYPE CAP 50POS VERT SLDR View
    163A11089X 163A11089X 163A11089X Conec 5000 CONN D-SUB PLUG 25POS SLDR CUP View
    1-5747872-6 1-5747872-6 1-5747872-6 TE Connectivity AMP Connectors 5000 CONN D-SUB PLUG 15POS VERT SLDR View
    5747872-4 5747872-4 5747872-4 TE Connectivity AMP Connectors 5000 CONN D-SUB PLUG 15POS VERT SLDR View
    164A10029X 164A10029X 164A10029X Conec 5000 CONN D-SUB RCPT 15POS SLDR CUP View
    5787170-7 5787170-7 5787170-7 TE Connectivity AMP Connectors 5000 CONN D-TYPE RCPT 68POS R/A SLDR View
    5787683-1 5787683-1 5787683-1 TE Connectivity AMP Connectors 5000 CONN D-SUB RCPT 15POS VERT SLDR View
    MS27656E15B19S Quality guarantee
    Service Guarantees
    We guarantee 100% customer satisfaction.