MWDM2L-15P-6K1-36S
Home > All Products > Connectors, Interconnects > D-Sub Connectors
MWDM2L-15P-6K1-36S
MWDM2L-15P-6K1-36S
Part Number
MWDM2L-15P-6K1-36S
Data sheet
MWDM2L-15P-6K1-36S.pdf
Delivery Services
MWDM2L-15P-6K1-36S
Comments
    MWDM2L-15P-6K1-36S Specifications
    Shell Size, Connector Layout-
    MWDM2L-15P-6K1-36S FAQ
    1. How to order MWDM2L-15P-6K1-36S on Shenzhen Jinxinyang Technology Co., Ltd.?
    3. Are the MWDM2L-15P-6K1-36S price and inventory displayed accurate?
    5. How is the shipping arranged?
    6. What is the process for return or replacement of MWDM2L-15P-6K1-36S?
    MWDM2L-15P-6K1-36S Related Products
    Datasheet Image Part Number Manufacturers Stock Description View
    5173280-3 5173280-3 5173280-3 TE Connectivity AMP Connectors 5000 CONN D-TYPE CAP 50POS VERT SLDR View
    163A11089X 163A11089X 163A11089X Conec 5000 CONN D-SUB PLUG 25POS SLDR CUP View
    1-5747872-6 1-5747872-6 1-5747872-6 TE Connectivity AMP Connectors 5000 CONN D-SUB PLUG 15POS VERT SLDR View
    5747872-4 5747872-4 5747872-4 TE Connectivity AMP Connectors 5000 CONN D-SUB PLUG 15POS VERT SLDR View
    164A10029X 164A10029X 164A10029X Conec 5000 CONN D-SUB RCPT 15POS SLDR CUP View
    5787170-7 5787170-7 5787170-7 TE Connectivity AMP Connectors 5000 CONN D-TYPE RCPT 68POS R/A SLDR View
    5787683-1 5787683-1 5787683-1 TE Connectivity AMP Connectors 5000 CONN D-SUB RCPT 15POS VERT SLDR View
    MWDM2L-15P-6K1-36S Quality guarantee
    Service Guarantees
    We guarantee 100% customer satisfaction.