MB91248ZPFV-GS-173K5E1.pdf
| RoHS | RoHS |
| Speed | 32MHz |
| Program Memory Type | Mask ROM |
| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C (TA) |
| Supplier Device Package | 144-LQFP (20x20) |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd) | 3.5V ~ 5.5V |