EVL6562A-35WFLB.pdf
| Series | |
|---|---|
| RoHS | RoHS |
| Type | Power Management |
| Embedded | No |
| Function | Power Factor Correction |
| Part Status | Active |
| Supplied Contents | Board(s) |
| Primary Attributes | 35W, 48V Out, 90 ~ 265VAC In |