FH19SDJ-10S-0.5SH
Home > All Products > Connectors, Interconnects > FFC, FPC (Flat Flexible) Connectors
FH19SDJ-10S-0.5SH
FH19SDJ-10S-0.5SH
Part Number
FH19SDJ-10S-0.5SH
Description
CONN FFC 10POS 0.50MM R/A
Data sheet
FH19SDJ-10S-0.5SH.pdf
Delivery Services
FH19SDJ-10S-0.5SH
Comments
    FH19SDJ-10S-0.5SH Specifications
    SeriesFH19
    RoHSRoHS
    Pitch0.020" (0.50mm)