CXA1510-0000-000N0UH250H.pdf
| Color | White, Cool |
| Height | 1.70mm |
| CCT (K) | 5000K 2-Step MacAdam Ellipse |
| Configuration | Square |
| Current - Max | 450mA |
| Viewing Angle | 115° |
| Current - Test | 250mA |
| Size / Dimension | 15.85mm L x 15.85mm W |
| Temperature - Test | 85°C |
| CRI (Color Rendering Index) | 90 |
| Light Emitting Surface (LES) | 8.90mm Dia |
| Lumens/Watt @ Current - Test | 104 lm/W |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 36V |