STK14C88-L45I.pdf
| Package | Tray |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 32-CLCC |
| Clock Frequency | - |
| Memory Interface | Parallel |
| Voltage - Supply | 4.5V ~ 5.5V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |