STK22C48-SF45TR.pdf
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 28-SOIC (0.342", 8.69mm Width) |
| Clock Frequency | - |
| Memory Interface | Parallel |
| Voltage - Supply | 4.5V ~ 5.5V |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C (TA) |