BD37A41FVM-TR.pdf
| Package | Tape & Reel (TR),Cut Tape (CT),Digi-Reel® |
|---|---|
| Series | |
| RoHS | RoHS |
| Type | Watchdog Circuit |
| Reset | Active High |
| Output | Open Drain or Open Collector |
| Part Status | Active |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Reset Timeout | Adjustable/Selectable |
| Package / Case | 8-VSSOP, 8-MSOP (0.110", 2.80mm Width) |
| Voltage - Threshold | 4.1V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C (TA) |