FLLDU200A225I0.pdf
| Series | F.LL.DU |
|---|---|
| RoHS | RoHS |
| Current | 200 A |
| Inductance | - |
| Filter Type | Single Phase |
| Part Status | Active |
| Applications | General Purpose |
| Configuration | Single Stage |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Approval Agency | UR |
| Termination Style | Threaded Post (M10) |
| Voltage - Rated AC | 250V |
| Voltage - Rated DC | 440V |
| Frequency - Operating | 50/60Hz |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |