RE034018.pdf
| Seal Rating | Sealed - Fully |
| Coil Current | 11.1 mA |
| Coil Voltage | 18VDC |
| Switching Voltage | 400VAC - Max |
| Termination Style | PC Pin |
| Must Operate Voltage | 12.6 VDC |
| Must Release Voltage | 1.8 VDC |
| Operating Temperature | -40°C ~ 70°C |
| Contact Rating (Current) | 6 A |