FSI-105-10-L-S-WT
FSI-105-10-L-S-WT
FSI-105-10-L-S-WT
Part Number
FSI-105-10-L-S-WT
Description
CONN STACKING 5POS SMD GOLD
Data sheet
FSI-105-10-L-S-WT.pdf
Delivery Services
FSI-105-10-L-S-WT
Comments
    FSI-105-10-L-S-WT Specifications
    SeriesFSI
    RoHSRoHS
    Pitch0.039" (1.00mm)
    FeaturesSolder Retention
    Number of Rows1
    Height Above Board0.394" (10.00mm)
    FSI-105-10-L-S-WT FAQ
    1. How to order FSI-105-10-L-S-WT on Shenzhen Jinxinyang Technology Co., Ltd.?
    3. Are the FSI-105-10-L-S-WT price and inventory displayed accurate?
    5. How is the shipping arranged?
    6. What is the process for return or replacement of FSI-105-10-L-S-WT?
    FSI-105-10-L-S-WT Related Products
    Datasheet Image Part Number Manufacturers Stock Description View
    145861006024829+ 145861006024829+ 145861006024829+ KYOCERA AVX 5000 PLUG - 0.35MM PITCH - 06 POS 0.6 View
    5055501020 5055501020 5055501020 Molex 5000 CONN RCPT 10POS SMD GOLD View
    5055501620 5055501620 5055501620 Molex 5000 CONN RCPT 16POS SMD GOLD View
    5050701022 5050701022 5050701022 Molex 5000 CONN PLUG 10POS SMD GOLD View
    5054130610 5054130610 5054130610 Molex 5000 0.35 B/B REC ASSY 6CKT EMBSTP PK View
    DF37NB-10DS-0.4V(51) DF37NB-10DS-0.4V(51) DF37NB-10DS-0.4V(51) Hirose Electric Co Ltd 5000 CONN RCPT 10POS SMD GOLD View
    5055502420 5055502420 5055502420 Molex 5000 CONN RCPT 24POS SMD GOLD View
    DF40C-10DP-0.4V(51) DF40C-10DP-0.4V(51) DF40C-10DP-0.4V(51) Hirose Electric Co Ltd 5000 CONN PLUG 10POS SMD GOLD View
    5035480622 5035480622 5035480622 Molex 5000 CONN RCPT 6POS SMD GOLD View
    5050664022 5050664022 5050664022 Molex 5000 CONN RCPT 40POS SMD GOLD View
    FSI-105-10-L-S-WT Quality guarantee
    Service Guarantees
    We guarantee 100% customer satisfaction.