TXD2SA-L-4.5V-3-X
Home > All Products > Relays > Signal Relays, Up to 2 Amps
TXD2SA-L-4.5V-3-X
TXD2SA-L-4.5V-3-X
Part Number
TXD2SA-L-4.5V-3-X
Description
TX-D RELAY2 FORM C 4.5V
Data sheet
TXD2SA-L-4.5V-3-X.pdf
Delivery Services
TXD2SA-L-4.5V-3-X
Comments
    TXD2SA-L-4.5V-3-X Specifications
    Part Status Active
    Relay Type -
    Coil Type -
    Coil Current -
    Coil Voltage -
    Contact Form -
    Contact Rating (Current) -
    Switching Voltage -
    Turn On Voltage (Max) -
    Turn Off Voltage (Min) -
    Operate Time -
    Release Time -
    Features -
    Mounting Type -
    Termination Style -
    Shipment UPS/EMS/DHL/FedEx Express.
    Condtion New original factory.
    TXD2SA-L-4.5V-3-X FAQ
    1. How to order TXD2SA-L-4.5V-3-X on Shenzhen Jinxinyang Technology Co., Ltd.?
    3. Are the TXD2SA-L-4.5V-3-X price and inventory displayed accurate?
    5. How is the shipping arranged?
    6. What is the process for return or replacement of TXD2SA-L-4.5V-3-X?
    TXD2SA-L-4.5V-3-X Related Products
    Datasheet Image Part Number Manufacturers Stock Description View
    S8-2405 S8-2405 S8-2405 Cynergy 3 5000 RELAY REED SPST 1A 24V View