TXD2SS-L-1.5V-3
Home > All Products > Relays > Signal Relays, Up to 2 Amps
TXD2SS-L-1.5V-3
TXD2SS-L-1.5V-3
Part Number
TXD2SS-L-1.5V-3
Description
TX-D RELAY2 FORM C 1.5V
Data sheet
TXD2SS-L-1.5V-3.pdf
Delivery Services
TXD2SS-L-1.5V-3
Comments
    TXD2SS-L-1.5V-3 Specifications
    Condtion New original factory.
    TXD2SS-L-1.5V-3 FAQ
    1. How to order TXD2SS-L-1.5V-3 on Shenzhen Jinxinyang Technology Co., Ltd.?
    3. Are the TXD2SS-L-1.5V-3 price and inventory displayed accurate?
    5. How is the shipping arranged?
    6. What is the process for return or replacement of TXD2SS-L-1.5V-3?
    TXD2SS-L-1.5V-3 Related Products
    Datasheet Image Part Number Manufacturers Stock Description View
    S8-2405 S8-2405 S8-2405 Cynergy 3 5000 RELAY REED SPST 1A 24V View