TXS2SA-LT-4.5V
Home > All Products > Relays > Signal Relays, Up to 2 Amps
TXS2SA-LT-4.5V
TXS2SA-LT-4.5V
Part Number
TXS2SA-LT-4.5V
Description
TXS RELAY 2 FORM C 4.5V
Data sheet
TXS2SA-LT-4.5V.pdf
Delivery Services
TXS2SA-LT-4.5V
Comments
    TXS2SA-LT-4.5V Specifications
    Part Status Active
    Relay Type -
    Coil Type -
    Coil Current -
    Coil Voltage -
    Contact Form -
    Contact Rating (Current) -
    Switching Voltage -
    Turn On Voltage (Max) -
    Turn Off Voltage (Min) -
    Operate Time -
    Release Time -
    Features -
    Mounting Type -
    Termination Style -
    Shipment UPS/EMS/DHL/FedEx Express.
    Condtion New original factory.
    TXS2SA-LT-4.5V FAQ
    1. How to order TXS2SA-LT-4.5V on Shenzhen Jinxinyang Technology Co., Ltd.?
    3. Are the TXS2SA-LT-4.5V price and inventory displayed accurate?
    5. How is the shipping arranged?
    6. What is the process for return or replacement of TXS2SA-LT-4.5V?
    TXS2SA-LT-4.5V Related Products
    Datasheet Image Part Number Manufacturers Stock Description View
    S8-2405 S8-2405 S8-2405 Cynergy 3 5000 RELAY REED SPST 1A 24V View