ENSP20-6-A
Home > All Products > Hardware, Fasteners, Accessories > Structural, Motion Hardware
ENSP20-6-A
ENSP20-6-A
Part Number
ENSP20-6-A
Description
3/8" ALUMINUM SHAFT COLLAR
Data sheet
ENSP20-6-A.pdf
Delivery Services
ENSP20-6-A
Comments
    ENSP20-6-A Specifications
    Part StatusLast Time Buy
    Specifications0.787" (20.00mm) Outer Diameter x 0.217" (5.51mm) Width