ENSP25-6-A
Home > All Products > Hardware, Fasteners, Accessories > Structural, Motion Hardware
ENSP25-6-A
ENSP25-6-A
Part Number
ENSP25-6-A
Description
3/8" ALUMINUM SHAFT COLLAR
Data sheet
ENSP25-6-A.pdf
Delivery Services
ENSP25-6-A
Comments
    ENSP25-6-A Specifications
    Part StatusLast Time Buy
    Specifications0.984" (25.00mm) Outer Diameter x 0.236" (6.00mm) Width