ENSP30-6-A
Home > All Products > Hardware, Fasteners, Accessories > Structural, Motion Hardware
ENSP30-6-A
ENSP30-6-A
Part Number
ENSP30-6-A
Description
3/8" ALUMINUM SHAFT COLLAR
Data sheet
ENSP30-6-A.pdf
Delivery Services
ENSP30-6-A
Comments
    ENSP30-6-A Specifications
    Part StatusLast Time Buy
    Specifications1.181" (30.00mm) Outer Diameter x 0.315" (8.00mm) Width