ENSP45-10-SS
Home > All Products > Hardware, Fasteners, Accessories > Structural, Motion Hardware
ENSP45-10-SS
ENSP45-10-SS
Part Number
ENSP45-10-SS
Manufacturer
Ruland Manufacturing
Description
5/8" STAINLESS SHAFT COLLAR
Data sheet
ENSP45-10-SS.pdf
Category
Structural, Motion Hardware
Delivery Services
ENSP45-10-SS
Comments
    ENSP45-10-SS Specifications
    PackageBag
    Series
    RoHSRoHS
    TypeShaft Collar
    Part StatusLast Time Buy
    Specifications1.772" (45.00mm) Outer Diameter x 0.394" (10.00mm) Width