ENSP45-20MM-SS
Home > All Products > Hardware, Fasteners, Accessories > Structural, Motion Hardware
ENSP45-20MM-SS
ENSP45-20MM-SS
Part Number
ENSP45-20MM-SS
Description
20 MM STAINLESS SHAFT COLLAR
Data sheet
ENSP45-20MM-SS.pdf
Delivery Services
ENSP45-20MM-SS
Comments
    ENSP45-20MM-SS Specifications
    Part StatusLast Time Buy
    Specifications1.772" (45.00mm) Outer Diameter x 0.934" (10.00mm) Width