ENSP60-18-A
Home > All Products > Hardware, Fasteners, Accessories > Structural, Motion Hardware
ENSP60-18-A
ENSP60-18-A
Part Number
ENSP60-18-A
Description
1-1/8" ALUMINUM SHAFT COLLAR
Data sheet
ENSP60-18-A.pdf
Delivery Services
ENSP60-18-A
Comments
    ENSP60-18-A Specifications
    Part StatusLast Time Buy
    Specifications2.362" (60.00mm) Outer Diameter x 0.472" (12.00mm) Width