ENSP60-30MM-A
Home > All Products > Hardware, Fasteners, Accessories > Structural, Motion Hardware
ENSP60-30MM-A
ENSP60-30MM-A
Part Number
ENSP60-30MM-A
Description
30 MM ALUMINUM SHAFT COLLAR
Data sheet
ENSP60-30MM-A.pdf
Delivery Services
ENSP60-30MM-A
Comments
    ENSP60-30MM-A Specifications
    Part StatusLast Time Buy
    Specifications2.362" (60.00mm) Outer Diameter x 0.472" (12.00mm) Width